Atrakcje

Turystyka rowerowa

W Górach Bardzkich niezwykłe walory krajobrazowe łączą się z bogactwem świata przyrody. Niepowtarzalne widoki, urokliwe łąki i polany, sieć dróg polnych i leśnych przyciągają do Barda amatorów kolarstwa górskiego. W kalendarz imprez sportowych na stałe wpisał się wieloetapowy wyścig rowerowy MTB Jesień w Mieście Cudów.

Rowerowy Raj

Rowery elektryczne KTM oraz SPECIALIZED.

Ten nowy trend bardzo popularny za granicą, jest już dostępny i u nas! Dzięki silnikowi elektrycznemu rower posiada własny napęd, który wspomaga nas w cięższych momentach. System pozwala na ustawienie mocy wspomagania, przez co możemy jechać całkowicie o własnych siłach albo też w większości zdać się na napęd. Wygoda i komfort dla każdego, górskie szlaki rowerowe stają się ogólnodostępne i nie ma już bariery kondycji czy wieku. Rowery elektryczne to najlepsze rozwiązanie dla aktywnego seniora. Jeżdżąc na rowerze z silniczkiem elektrycznym dbasz o kondycję i dobre zdrowie. Dzięki silniczkowi elektrycznemu nie odczuwasz ciężaru bagażu. Pedałujesz kiedy chcesz i masz czas na podziwianie pięknej polskiej natury! Rowery z silniczkiem są doskonałe dla osób po przewlekłych chorobach i osób cierpiących na schorzenia związane z niewydolnością mięśniową. Z rowerem elektrycznym ominiesz korki na drogach i poprawisz kondycję. Jeżdżąc na e-rowerze dbasz o ekologię. Rowery elektryczne są o wiele bardziej zdrowsze dla środowiska, aniżeli samochody. Rower elektryczny pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Rowery SPECIALIZED są idealne na długie, kręte singletracki, ale też samobójczy pęd w dół – żadna góra nie jest przeszkodą nie do pokonania. Górski maszyny zostały wyposażone w najnowocześniejszą technikę i przetestowane w najtrudniejszych warunkach, byś mógł czuć się w stromym terenie jak u siebie w domu.

Zapytaj w Recepcji o naszą wypożyczalnię rowerów.

Pumptrack

Sprawdź się na torze.

Pumptruck to jazda na specjalnie przygotowanym torze, zabawa na dwóch kółkach dla wszystkich grup wiekowych. Stwarza możliwość obycia z rowerem, rozwija koordynację ruchową oraz zmysł równowagi przy maksymalnym poziomie bezpieczeństwa. Jazda na tym torze to prosty i przyjemny sposób na aktywność sportową. Pumptrack jest zaprojektowany i wykonany tak, by był optymalny dla każdego użytkownika, przejezdny na każdej prędkości zarówno dla małych rowerków dziecięcych jak i dużych rowerów górskich dzięki odpowiednio wysokim i wyprofilowanym przeszkodom.

Mapa atrakcji

Lokalizacja

+48 74 88 44 110 / +48 500 360 300

recepcja@hotelbardo.com

Lipowa 5
57-256 Bardo