Biznes

BIZNES

Z myślą o potrzebach Ludzi Biznesu HOTEL BARDO łączy w sobie zalety kameralnego miejsca wypoczynku i pracy. Realizujemy spotkania firmowe, imprezy integracyjne, bankiety i konferencje dla polskich oraz zagranicznych gości. Posiadamy  bogate doświadczenie  w pracy z ludźmi biznesu i doskonale rozumiemy Państwa potrzeby. Zapewniamy kompleksową obsługę i pomagamy na każdym etapie organizacji wydarzenia firmowego- od planowania po realizację.

MENU KONFERENCYJNO – SZKOLENIOWE

W trakcie szkoleń i konferencji proponujemy menu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Gości.Ważne są dla nas Państwa preferencje i wskazówki .Uroczyste obiady, kolacje, lunch  lub biesiada to kulinarne wyzwania dla naszych Szefów Kuchni.

SALE KONFERENCYJNO - SZKOLENIOWE

 

Miejsca spotkań…

 

Dolna Sala Konferencyjna

W pełni wyposażona i przystosowana do konferencji sala spełniająca wszystkie wymogi jakie takie miejsce mieć powinno. Komfortowo pomieści do 120 osób dzięki czemu idealnie nadaję się na większe spotkania i szkolenia oraz pokazy.

Wyposażenie:

– 100 m2

– projektor HD – HDMI, VGA

– ekran rozwijany

– nagłośnienie stereo

– mikrofony

– wzmacniacz

 

Górna Sala Widokowa

Kameralna sala konferencyjna dla spotkań nieprzekraczających 15 osób. Malowniczy widok na lasy i góry sprawia, że jest to idealne miejsce dla spotkań biznesowych, szkoleń kadry kierowniczej.

Wyposażenie:

– 25 m2

– projektor DLP

– telewizor 50″

– ekran mobilny

– nagłośnienie

 

 

 

 

 

Sala Restauracyjna

Idealne miejsce na dużą konferencję z pięknym widokiem na góry.

Wyposażenie:

– 250 m2

– projektor DLP

– telewizor LED 70″

– ekran czarny

– nagłośnienie

– mikrofony

Lokalizacja

+48 74 88 44 110 / +48 500 360 300

recepcja@hotelbardo.com

Lipowa 5
57-256 Bardo