U PODNÓŻA GÓR

JEDYNE
TAKIE MIEJSCE

czytaj więcej

HOTEL BARDO

Komfort i Natura

W naszym hotelu standard wypoczynku mierzymy komfortem pokoi a otaczająca nas natura, lasy to idealne miejsce na spokojny sen.

Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli. Z dbałości o środowisko i chęci zachowania otaczającej nas natury w nienaruszonym stanie podjęliśmy jedyną słuszną decyzję o budowie pierwszego w Polsce hotelu pasywnego. Pasywność to nic innego jak inteligentne wykorzystanie materiałów izolacyjnych i nowoczesnej technologii budowlanej. To przede wszystkim ekologia, mniejsze zużycie energii oraz duża oszczędność. Wymienniki ciepła, energia z wewnątrz ziemi sprawia że temperatura w naszym hotelu jest zawsze optymalna. Mamy nadzieję że radość z bycia ekologicznym udzieli się nie tylko nam ale także naszym gościom.

W PIĘKNYM OTOCZENIU

KAŻDE DANIE
SMAKUJE LEPIEJ

W PIĘKNYM OTOCZENIU

SPA & WELLNESS

Strefa Piękna i Relaksu

Zapraszamy do strefy piękna i pielęgnacji na zabiegi dla ciała i urody.

Kojące masaże, rytuały dla duszy i ciała w otoczeniu ciszy i spokoju.

Polecamy także nasz basen z zawsze krystalicznie czystą i bogatą w tlen wodą, jak w górskim strumieniu, który bezustannie o sobie przypomina w naszej okolicy.

czytaj więcej

ROWERY

AKTYWNY WYPOCZYNEK

W Górach Bardzkich niezwykłe walory krajobrazowe łączą się z bogactwem świata przyrody. Niepowtarzalne widoki, urokliwe łąki i polany, sieć dróg polnych i leśnych przyciągają do Barda amatorów kolarstwa górskiego.

W kalendarz imprez sportowych na stałe wpisał się wieloetapowy wyścig rowerowy MTB Jesień w Mieście Cudów.

czytaj więcej

DZIECI W HOTELU

ATRAKCJE DLA NAJMŁODSZYCH

Studia rodzinne: Nasze największe pokoje zaspokajają potrzeby rodzin. Studia czy Apartamenty przygotujemy nawet dla 6-osobowej rodziny. Możliwości dostawek i konfiguracji miejsc w większej przestrzeni pozwolą na komfort wspólnego przebywania.
Sala zabaw: W Sali widokowej dla najmłodszych zawsze mamy małe co nie co. Konsola X-box, klocki, zabawki edukacyjne, malowanki itp…

Menu dziecięce: Nasza kuchnia przygotowała specjalne menu, które doceni każdy mały łasuch. Jesteśmy także zawsze otwarci na Państwa potrzeby.
Plac zabaw: To prawdziwy poligon dla naszych dzieci – pozwalający na zdobywanie nowych sprawności i trenowanie nabytych umiejętności.

BLOG

Sprawdź co u nas

ZOBACZ NASZEGO BLOGA
DLA NAS LICZY SIĘ TO, CO

GOŚCIE
MÓWIĄ
O POBYCIE

WYRÓŻNILI NAS:
  • Zawitałem do hotelu Bardo po prawie 2 latach nieobecności i muszę powiedzieć jedno - cały czas trzymają znakomity poziom.
    Larry7
  • Fajny hotel ocierajacy sie o 4 gwiazdki, dobre spa, smaczne jedzenie, fajne kameralne położenie wiec można odpocząć
    Bw Lucero
  • Polecam. Odwiedzajcie i sprawdzcie sami! PS Miejsce przyjazne dzieciom
    Wojciech Przybylski

Nasz Instagram

OTAGUJ NAS #HOTELBARDO

ZOBACZ NASZEGO INSTAGRAMA