Spa

Basen, niczym strumień zdrowia

Zanurz się z błogością w wodzie, zapomnij całkowicie o chlorze . Zawsze krystalicznie czysta i bogata w tlen woda, jak w górskim strumieniu, który  bezustannie os sobie przypomina  w naszej okolicy.

To innowacyjna, bardzo zdrowa dla człowieka metoda uzdatniania wody jonami srebra , w wyniku której nie tworzą się żadne szkodliwe związki chemiczne.

Krystalicznie czysta, bezzapachowa woda nie wywołuje żadnych alergii, jest miękka, nie podrażnia oczu ani skóry natomiast chroni ją i pielęgnuje. Po kąpieli w naszym basenie wystarczy tylko osuszyć ciało i docenić jej miękkość.

A wieczorami zasiądź w jacuzzi i odpręż mięśnie…

 

Atrakcje strefy SPA

Prysznic wrażeń

Pozwala zażywającemu kąpiel zakosztować deszczu ciepłego i delikatnego albo przeżyć orzeźwiający zimny prysznic, mgłę polarną, deszcz tropikalny. Dla wzmocnienia wrażeń zainstalowane są dwie pompy z aromatami oraz wielobarwne oświetlenie.

Ławeczka

Podgrzewana ława wypoczynkowa z kuwetami do kąpieli stóp.

Strefa Fitness

Dla wszystkich, którzy pragną być „fit” czyli dążą do ogólnej sprawności i zdrowia Hotel Bardo otwiera swoją salę fitness. Sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt siłowy oraz kardio firmy Kettler.

– 6 rowerów do spinningu zaprojektowanych do Indoor Cycling czyli tzw. kolarstwa halowego. Jest to bardzo prosta i efektywna forma treningu aerobowego, ograniczającego do minimum możliwość kontuzji i optymalizująca wysiłki w walce o szczupłą sylwetkę.

– bieżnia zapewnia poczucie komfortu, szczególnie dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z bieganiem, pozwala na odbycie intensywnego treningu cardio.

– orbitrek idealny do poprawy kondycji fizycznej, zapewnia najwyższą płynność ruchów idealnie obciążając stawy kolanowe, dzięki kilku różnym programom, każdy trening będzie inny, urozmaicony i nigdy nie poczujesz nudy.

– atlas zapewnia wszechstronne połączenie treningu cardio z siłowym, dzięki czemu efektywność ćwiczeń nakierowanych na rozbudowę mięśni jest jeszcze wyższa. Atlas ten pozwala na odbycie

urozmaiconych ćwiczeń oraz liczne zmiany pozycji. Konstrukcja i wyposażenie tego atlasu pozwala na wszechstronny trening siłowy z uwzględnieniem treningu mięśni brzucha, mięśni barków, mięśni klatki piersiowej, mięśni grzbietu, mięśni łydek, zginaczy.

– stepper ułatwia trening dolnych partii ciała, pomoże wymodelować nogi i unieść pośladki.

– wioślarz pomaga zaktywizować całe ciało, łączy wysiłek cardio z siłowym, dzięki czemu efekty przychodzą szybciej, a rozwój sylwetki jest harmonijny.

– rower treningowy

 

 

 

 

Strefa Piękna i Relaksu

Zapraszamy do stref piękna i pielęgnacji na zabiegi dla ciała i urody.

Kojące masaże , rytuały dla duszy i ciała w otoczeniu ciszy i spokoju.

Cennik zabiegów SPA

Lokalizacja

+48 74 88 44 110 / +48 500 360 300

recepcja@hotelbardo.com

Lipowa 5
57-256 Bardo