SZKOLENIA I KONFERENCJE

W KOMPLEKSOWEJ
OBSŁUDZE

Nasza Oferta

rozumiemy Państwa potrzeby

Z myślą o potrzebach Ludzi Biznesu HOTEL BARDO łączy w sobie zalety kameralnego miejsca wypoczynku i pracy. Realizujemy spotkania firmowe, imprezy integracyjne, bankiety i konferencje dla polskich oraz zagranicznych gości. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z ludźmi biznesu i doskonale rozumiemy Państwa potrzeby.

Zapewniamy kompleksową obsługę i pomagamy na każdym etapie organizacji wydarzenia firmowego - od planowania po realizację.

Dolna Sala

Konferencyjna

W pełni wyposażona i przystosowana do konferencji sala spełniająca wszystkie wymogi jakie takie miejsce mieć powinno. Komfortowo pomieści do 120 osób dzięki czemu idealnie nadaję się na większe spotkania i szkolenia oraz pokazy.

Wyposażenie:
– 100 m2
– projektor HD – HDMI, VGA
– ekran rozwijany
– nagłośnienie stereo
– mikrofony
– wzmacniacz

Górna Sala

Widokowa

Kameralna sala konferencyjna dla spotkań nieprzekraczających 15 osób. Malowniczy widok na lasy i góry sprawia, że jest to idealne miejsce dla spotkań biznesowych, szkoleń kadry kierowniczej.

Wyposażenie:
– 25 m2
– projektor DLP
– telewizor 50″
– ekran mobilny
– nagłośnienie

Sala

Restauracyjna

Idealne miejsce na dużą konferencję z pięknym widokiem na góry.

Wyposażenie:
– 250 m2
– projektor DLP
– telewizor LED 70″
– ekran czarny
– nagłośnienie
– mikrofony

Atrakcje dla Firm

Polecamy

W trakcie szkoleń i konferencji proponujemy menu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Gości. Ważne są dla nas Państwa preferencje i wskazówki. Uroczyste obiady, kolacje, lunch lub biesiada to kulinarne wyzwania dla naszych Szefów Kuchni.

Polecamy atrakcje: eventy, pokazy, warszaty, gry terenowe, integracja poprzez Team Building.