SPA I RELAKS

W OTOCZENIU
CISZY

BASEN

niczym strumień zdrowia

Zanurz się z błogością w wodzie, zapomnij całkowicie o chlorze. Zawsze krystalicznie czysta i bogata w tlen woda, jak w górskim strumieniu, który bezustannie o sobie przypomina w naszej okolicy.
To innowacyjna, bardzo zdrowa dla człowieka metoda uzdatniania wody jonami srebra, w wyniku której nie tworzą się żadne szkodliwe związki chemiczne.

Krystalicznie czysta, bezzapachowa woda nie wywołuje żadnych alergii, jest miękka, nie podrażnia oczu ani skóry natomiast chroni ją i pielęgnuje. Po kąpieli w naszym basenie wystarczy tylko osuszyć ciało i docenić jej miękkość.

A wieczorami zasiądź w jacuzzi i odpręż mięśnie…

Atrakcje

w naszej Strefie SPA

Prysznic wrażeń
Pozwala zażywającemu kąpiel zakosztować deszczu ciepłego i delikatnego albo przeżyć orzeźwiający zimny prysznic, mgłę polarną, deszcz tropikalny. Dla wzmocnienia wrażeń zainstalowane są dwie pompy z aromatami oraz wielobarwne oświetlenie.

Ławeczka
Podgrzewana ława wypoczynkowa z kuwetami do kąpieli stóp.

Strefa Piękna i Relaksu

Cennik zabiegów SPA

Strefa Piękna i Relaksu

Strefa Fitness

nowoczesny sprzęt siłowy

Dla wszystkich, którzy pragną być „fit” czyli dążą do ogólnej sprawności i zdrowia Hotel Bardo otwiera swoją salę fitness. Sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt siłowy oraz kardio firmy Kettler.
– 6 rowerów do spinningu. Forma treningu aerobowego,optymalizująca wysiłki w walce o sylwetkę.
– orbitrek, zapewnia płynność ruchów, dzięki różnym programom każdy trening będzie inny.
– atlas - połączenie treningu cardio z siłowym, efektywność ćwiczeń nakierowanych na rozbudowę mięśni jest wyższa.
– stepper ułatwia trening dolnych partii ciała, pomoże wymodelować nogi i pośladki.
– wioślarz aktywizuje całe ciało, łączy cardio z siłowym.
– rower treningowy

Basen zewnętrzny

Kąpiel na świeżym powietrzu

Mając na uwadze intensywne zmiany klimatyczne i ciągle rosnącą temperaturę w Polsce , dla Państwa komfortu  wybudowaliśmy  basen zewnętrzny, który dzięki zastosowaniu wody solankowej może służyć naszym gościom przez cały czas pobytu. Jako kontynuacja pro ekologicznej ścieżki obiektu pracujemy nad tym aby służył on przez cały rok . W budynku funkcjonuje system pasywny  a zastosowanie pomp ciepła na zewnątrz pozwoliłoby  nam utrzymać temperaturę wody w basenie na poziomie 30-32 stopni. Będziemy Państwa na bieżąco informować .

Kąpiel solankowa na świeżym powietrzu z widokiem na góry to jedna z najlepszych atrakcji hotelu. Basen solankowy jest wypełniony słoną wodą o właściwościach zbliżonych do wody morskiej. Kąpiel solankowa może być prostym kosmetycznym zabiegiem na ciało albo jednym ze sposobów rehabilitacji na basenie. Taka hydroterapia to czysta przyjemność. Bez chloru i bez chemii to czysty relaks w otoczeniu natury.

Domek Saunowy i Balie

Balie z gorącą i zimną wodą

Kontakt ze świeżym powietrzem i z naturą to niezastąpiony sposób na wypoczynek i rekreację. Urok sauny czy altany w grodzie daje nam możliwość obcowania bezpośrednio z naturą praktycznie przez cały rok.
Od stuleci mówi się o dobroczynnej dla zdrowia sile sauny oraz natury. Warto skorzystać z takiej chwili relaksu.

Wasza rodzina oraz przyjaciele będą zaskoczeni i zachwyceni możliwością spędzenia z Wami czasu na łonie natury w balii z gorącą i zimną wodą jak i w zawsze gorącej saunie, która odpręży Państwa  w zimowe wieczory.

Zapytaj naszą recepcją pod kątem rezerwacji sauny.

Fitness Outdoor

Siłownia w plenerze

Nasza siłownia  plenerowa na świeżym powietrzu jest miejscem ćwiczeń, wypoczynku wokół naturalnych warunków przyrody.
Siłownia w plenerze to światowy trend o rosnącej popularności, który pozwala osobom w każdym wieku wrócić do zdrowego i aktywnego stylu życia

Urządzenia do ćwiczeń  umieszczone na świeżym powietrzu są łatwe, przyjemne i dostępne dla każdego, a efektem ćwiczeń w outdoor fitness jest lepsza kondycja i szczuplejsza sylwetka. Ponadto siłownie plenerowe łączą aktywność fizyczną z możliwością przebywania na świeżym powietrzu.