WYŚMIENITE DANIA

Z PIĘKNYM
WIDOKIEM

RESTAURACJA

W OTOCZENIU LASU

Zielone otoczenie Hotelu i widok z tarasów, balkonów restauracyjnych to kropka nad „i”  w restauracyjnym menu …

W otoczeniu lasu i otuleni aurą na zewnątrz każde danie smakuje jeszcze lepiej. W menu znajdziecie Państwo smaki tradycji jak i propozycje zaskakujących połączeń. Zawsze świeże, zawsze najlepsze produkty wybierane przez naszych kucharzy trafiają na nasze stoły.

Dobre, lokalne produkty to podstawa naszych potraw. Własne wyroby takie jak peklowane mięsa, poranne i gorące racuchy na śniadanie to propozycje na każdą porę dnia w naszym hotelu.
Sezonowa świeżość w karcie pozwala na serwowanie dobrych, naturalnych produktów w karcie dań.

MENU RESTAURACJI

Wizyta w naszej restauracji

TO UCZTA ZMYSŁÓW…

Wizyta w naszej restauracji

CAFE & BAR

Aromatyczne chwile...

Pachnąca, aromatyczna kawa i herbata.

Mocne opowieści barowe przemycone w drinkach i koktajlach.

W otoczeniu gór i historii serwujemy barowe opowieści.

TARAS I PATIO

Miejsce odpoczynku wśród zieleni

Nasze tarasy i patio to wspaniałe miejsce odpoczynku wśród bujnej zieleni lasów, wokół hotelu.  Szum drzew, odgłosy ptaków i naturalna cisza…. 

Popołudnia czy też poranki spędzone na tarasie bądź patio, w promieniach słonecznych na twarzy to ten moment na który warto czekać przez cały dzień w pracy, niezależnie do tego, jak bardzo byłby stresujący. Dobra kawa, aromatyczna herbata to dopięcie zwykłej i prostej a jakże docenianej chwili spokoju.

CHATY GRILLOWE

Wspólne grillowanie

Wspólne grillowanie jest świetnym sposobem na spędzenie czasu w gronie przyjaciół, kolegów z pracy i znajomych. To świetny pomysł na integrację.

Na terenie naszego hotelu posiadamy dwie chaty grillowe. W zależności o potrzeb miejsca i wielkości grupy chętnie przygotujemy palenisko, przygotujemy potrawy smażone, pieczone na miejscu w obecności Kucharza. W ofercie mamy mnóstwo potraw grillowych, sałatek, dipów a także specjalnych mięs: prosiak, udziec, dzik itp… Wszystko z własnych wytworów, przygotowane według najlepszych naturalnych receptur. Taki grill w otoczeniu lasu nie tylko wzmaga apetyt ale i doskonale wpływa na nasz nastrój …